Mesaj gönder

Haberler

August 15, 2022

S beden bebek bezi kaç pound için kullanılabilir?

S beden bebek bezi kaç pound için kullanılabilir?

hakkında en son şirket haberleri S beden bebek bezi kaç pound için kullanılabilir?  0

Şu anda birçok küçük ortağın s beden bebek bezleri için kaç kilogram bebek bezinin uygun olduğuyla ilgilendiğine inanıyorum, bu nedenle Xiaobian bugün internette s beden bebek bezlerine uygun kaç kilo bebek bezinin sizinle paylaşmaya uygun olduğu hakkında bazı bilgiler topladı, Umarım yardımcı olabilir.

1. Genellikle, s beden bebek bezleri 6 ila 16 pound ağırlığındaki bebekler için uygundur.Bir bebeğe S beden kaç kilo bebek bezinin uygun olduğu, bebek bezi markasına ve bebeğin vücut şekline göre belirlenmelidir.Bebeklerin giydiği bezler için belirli standart ölçüler vardır.Nb beden ve S beden iki farklı bebek bezi boyutudur.

2. Bebek bezleri, bebek bezi, çocuk bezi ve pull-up pantolon olarak da bilinen bebekler için yaygın olarak kullanılan günlük ihtiyaçlardır.Güçlü su emmeleri nedeniyle genellikle "bebek bezi" olarak bilinirler.

3. Çocuk bezleri, astronotların idrara çıkmasından kaynaklanır ve genellikle üç ana bölümden oluşur: yüzey kaplama tabakası, emici çekirdek tabaka ve taban bezi.

4. Bebek bezi yapmak için mükemmel malzeme, ana hammadde olarak nişasta ve akrilattan yapılmış süper emici reçinedir.

İletişim bilgileri